Доголосувалися… Парламент нищить прибуткове виробництво

Доголосувалися… Парламент нищить прибуткове виробництво

11 жовтня зупинила виробництво знаменита тютюнова фабрика у Прилуках, що входить у міжнародну групу компаній British American Tobacco. В компанії наголосили, що поправки до ухваленого Верховною Радою законопроєкту №1049 роблять тютюнове виробництво в Україні нерентабельним. Ці поправки підвищують обов’язкову націнку дистриб’юторів, оптовиків та роздрібників на цигарки і таким чином змушують виробників підняти ціни на сигарети, що призведе до критичного зменшення реалізації і дасть зелене світло тіньовикам. Отже, фабрика буде змушена скоротити виробництво, а відтак і працівників, або ж зовсім припинити його.

“Ми не знаємо, як рухатись далі. Ми не можемо як компанія виробляти продукцію, з якою не знаємо, що робити. Відповідно до цього ми зупинили виробництво в Прилуках. Уже другий тиждень фабрика стоїть”, – сказав генеральний директор “В.А.Т.-Прилуки” Артем Скрипка.

Керівництво фабрики звернулося до міського голови Прилук та депутатів міськради з проханням направити звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну з приводу даної ситуації. Слід зазначити, що бюджет міста отримував близько 17 млн грн податків. Тепер діло – табак.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account