Долучися до команди чемпіонів разом з Іриною Ванніковою!

Долучися до команди чемпіонів разом з Іриною Ванніковою!

Велике футбольне свято відбулося у Корсунь Шевченківському. Близько 150-ти дітей узяли участь у «Відкритих уроках футболу» – соціальному проекті, який пропагує дитячий спорт. Місцеві хлопчики та дівчата під керівництвом волонтерів-інструкторів провели заняття з володіння м’ячем, іншими спортивними вправами та іграми. Як відзначив національний координатор соціальних проектів Україїнської асоціації футболу Євгеній Столітенко, у цих змаганнях узяли участь не лише хлопчики, а й дівчатка (близько 30 відсотків). А узагалі до «Відкритих уроків футболу» уже долучені близько 20 тисяч дітей з усієї України. Всі команди футбольного свята були відзначені подарунками та призами від організаторів.

Як відзначила ініціатор проведення заходу, кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 196, засновниця ГО «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова: «Ніщо так на зближує людей, як спорт, а особливо дитячий. І не настільки важливо, хто переміг у спортивному двобої. Головне – це дитячі усмішки, їхні хвилювання та емоції від веселих та цікавих змагань».

Після дітей на поле вийшла команда Національної збірної серед ветеранів, яка зіграли матч на підтримку українських військових з місцевою командою «Урожай». У складі команди- легенди збірної кумири вболівальників: Анатолій Дем’яненко, Олег Протасов, Володимир Лозинський, Сергій Нагорняк, Олександр Венглинський та інші зірки українського футболу. Досвід під час поєдинку брав гору й уже після першого тайму ветерани повели у рахунку 3:0. За словами головного тренера зіркової команди ветеранів Анатолія Дем’яненка, головне у їхньому проекті не стільки результат, як залученість дітей до спорту, до здорового способу життя, патріотичне виховання молоді.

Футбольне свято у Корсунь-Шевченківському відбулося завдяки представникам бізнесу, зокрема, ТОВ «АгроРось», НВФ «Урожай», ТОВ «Агробізнес». Вони не тільки постійно виступають спонсорами спортивних колективів та змагань, а й допомагають місцевим громадам, освітнім та дитячим установам інвентарем, майданчиками, популяризують спорт.

Як зазначила Ірина Ванникова: «Такі спортивні заходи відбуваються завдяки співпраці бізнесу та місцевих громад, адже інвестиції в здоров’я та спорт, а особливо дітей – це найкращі інвестиції».

Богдан КАЛЮХ

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account