Допомога фронту

Допомога фронту

 

Війна весь час потребує значних матеріально-технічних ресурсів. На фронті кожна одиниця транспорту є вкрай важливою. Адже від мобільності пересування і надійності транспортного сполучення часто залежить життя і здоров’я військовослужбовців. Тому нещодавно колектив ПП «Мліїв» подарував нашим бійцям, які несуть нелегку службу на Сході, автомобіль УАЗ-3909.

– Ця ідея виникла в нашого працівника Валентина Краснюка, який нещодавно теж брав участь в антитерористичній операції, – розповів директор ПП «Мліїв» Денис Чеберяк. – У нас була машина, названа в народі «Таблетка», яку ми відремонтували й налагодили разом із фермером із Хлистунівки Віктором Гарагаєм. Зробили капітальний ремонт кузова, двигуна та коробки передач. Машину максимально підсилили, щоб не хвилюватися за її надійність у фронтових умовах. Сподіваємося, що цей автомобіль стане у пригоді нашим бійцям, захистить їхні життя.

Машину вручили військовослужбовцям 56-ої окремої мотопіхотної бригади, які завітали до Млієва. Вони розповіли, що автомобіль будуть використовувати для надання медичної допомоги. Від командування бригади бійці вручили подяку директору ПП «Мліїв» Денису Чеберяку за допомогу в захисті суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Володимир ЧОС

Схожі публікації
Здеь включается звук у айпада

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account