Дотримуйтеся правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща!

Дотримуйтеся правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща!

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. Та за рівнем небезпеки ані трохи не поступається зимовим святам, що вже пройшли. Так, в ніч з 18 на 19 січня всі православні християни традиційно відзначають одне з головних свят – Водохреща Господнє, яке ще називають Богоявлення.
Напередодні свята питання безпеки на льоду та біля водоймищ є особливо актуальним, адже святкування пов’язане з відвідуванням громадянами місцевих водоймищ. Люди не лише набирають воду в ємкості, але й масово купаються в ополонці. Тому, 14 січня рятувальники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели профілактичний рейд серед населення міста Городище щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час святкування Водохреща.
Під час заходу рятувальники звертались до громадян з проханням дотримуватись правил безпечної поведінки на водоймищах під час купання на Водохреща. А для того, щоб інформація запам’яталася краще, кожному співрозмовнику вручали застережливі листівки.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account