Два дні судових засідань закінчилися нічим

Два дні судових засідань закінчилися нічим

Другий день поспіль повноцінного засідання у справі про вбивство Сергієнка не відбувається. 2 грудня його не провели з огляду на те, що ймовірний організатор вбивства Мельник в режимі відеоконференцзв’язку скаржився на поганий зв’язок та наполягав на своїй особистій участі в засіданні. А 3 грудня до Городищенського районного суду вже не прибув інший обвинувачений – Русін. Попередньо він подав заяву до суду, зазначаючи причину своєї відсутності – «у зв’язку з робочою поїздкою».

Відтак прокурор Дідич подала клопотання щодо зміни запобіжного заходу Русіну на більш жорсткий. У свою чергу адвокатка підсудного в режимі відеозв’язку запевняла суд, що таке клопотання є передчасним, оскільки Русін має особисто обгрунтувати причину своєї неявки. І судді дослухались до сторони захисту підсудних. Натомість жодне із клопотань, подане прокурорами, не розглядалося. Отже, не було розглянуто клопотань ні щодо продовження запобіжного заходу ймовірним вбивця, ні заяв про відвід суддів.

13 грудня термін тримання під вартою ймовірних убивць завершується. І якраз на 13 грудня судді призначили наступне судове засідання у справі.

Щодо дистанційної участі Мельника у справі, то спочатку він наполягав у режимі відеоконференцзв’язку на особистій участі в засіданні. А потім навпаки охоче погодився на відеорежим, запевняючи, що тоді стан його здоров’я погіршився, а тепер він почувається краще.

Нині ймовірний організатор вбивства Мельник перебуває у СІЗО в м. Києві з огляду на те, що Кропивницький апеляційний суд скасував рішення Городищенського суду щодо пом’якшення запобіжного заходу Мельнику (2 серпня городищенські судді відпустили Вадима Мельника з СІЗО під домашній арешт). Апеляційний суд постановив взяти під варту підозрюваного в організації вбивства Василя Сергієнка терміном до 12 січня 2020 року.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account