Екологічний конкурс для дітей

Екологічний конкурс для дітей

Близько 100 школярів зі всієї Черкащини взяли участь у конкурсі поробок із пластикових кришечок #ОживитиПластик, який організував і провів Благодійний фонд «Урожай-громаді» за фінансової підтримки агрохолдингу МХП.
Конкурс тривав півроку, щоб діти назбирали кришечки потрібного кольору і формату. Найактивнішими були учасники з Корсунщини (Завадівка), Городищини (В’язівок), Канівщини (Мартинівка, Келеберда), смт Катеринополя тощо.
За підсумками конкурсу подарунки за свої роботи отримали всі учасники. Серед призів – набори олівців, пластилін, термоси, пляшечки тощо.

Як розповіла директорка Благодійного фонду «Урожай-громаді» Тетяна Волочай, у такий спосіб діти продемонстрували не лише свої творчі здібності, а й зрозуміли цінність природних ресурсів, берегти які можна і в такий, нині актуальний спосіб сортування і переробки, приміром, пластику.
Всі роботи, за задумом конкурсу, після їхнього оцінювання членами журі було відправлено на переробку, тому всі до одної пластикові кришечки отримають нове життя. Конкурс «Оживити пластик» став частиною екологічного напрямку роботи Благодійного фонду, який спрямовує свої зусилля на розвиток громад.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account