Фермери допомагають фронту

Фермери допомагають фронту

Ще букавально вчора, відзначаючи День козацтва і День захисників України, сидячи за щедрими столами, ми казали гучні тости за здоров’я і довголіття наших воїнів. А ось людям, яких бачите на фото, було не до цього. Вони вантажили на причіп чергову партію «гуманітарки», яку незабаром повезуть на Схід.

Із перших днів російсько-української війни займаються волонтерством фермери з Воронівки – батько і син Олександр та Олексій Гладкі. Діють не за вказівкою згори, не задля нагород чи відзнак, а за покликом душі і серця. Вони вирощують чудові овочі, фрукти, збіжжя. Частину врожаю відправляють на фронт. Туди, де найпотрібніше.

За порадою народної художниці і за сумісництвом волонтера Лесі Тищенко (яка має у Воронівці творчу майстерню) намагаються допомагати війську без посередників – передають вітамінну продукцію адресно, з рук у руки.

Часом їх запитують: «Не втомилися? Це ж які витрати? Чи плануєте допомагати нашим воїнам і далі?» Батько і син майже в один голос відповідають: «Ні, не втомилися. Це ж – богоугодна справа. Адже хто, як не ми?» Воістину – перемога на фронті кується у звичайних українських селах, таких, як Воронівка. Тут живуть і працюють люди, для яких слова «допомагати воїнам» – це керівництво до дії.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account