Фермери висловили недовіру міністру Милованову та прем’єру Гончаруку

Фермери висловили недовіру міністру Милованову та прем’єру Гончаруку

На черговому засіданні Ради АФЗУ, яке відбулося 24 грудня 2019 року, було прийнято рішення про висловлення недовіри діяльності міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова та прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Це рішення фермерів викликано безліччю факторів, які стали результатом діяльності нинішнього уряду.
По-перше. Це звичайно намагання запровадження ринку землі в тій формі, яка абсолютно не влаштовує українське суспільство, а особливо людей, які працюють на тій землі.
Друге. Всі напрацювання Мінагрополітики (його ліквідація також добавила негативу у відношення до нинішньої влади) та АФЗУ за останні декілька років по розвитку фермерства та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, яка була відображена в «Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 – 2020 роки», фактично ліквідовані.
Третє. Жодна з програм по реалізації Концепції, розвитку сімейних ферм та кооперації на сьогоднішній день не працюють, виплати коштів по всіх програмам зупинено ще на початку жовтня 2019 року.
Четверте. Окрім намагання урядом продати все що можливо фермери не бачать абсолютно ніякої програми діяльності а ні міністерства, а ні уряду в цілому.
П’яте. Задуривши селянам голову ідеєю продажу української землі уряд знищив всі форми підтримки як сільськогосподарської галузі, так і вітчизняного сільськогосподарського машинобудування. На 2020 рік жодної програми підтримки, жодної дотації, ніяких спец режимів ПДВ (про 4 млрд. на компенсацію відсотків для кредитування купівлі землі – це фількіна грамота. Використати, навіть якщо й запустять ринок землі, селяни за 3 місяці їх не зможуть).

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account