ФК «Мліїв» не братиме участь в обласному чемпіонаті з футболу

ФК «Мліїв» не братиме участь в обласному чемпіонаті з футболу

Минулорічний чемпіон Городищенського району активно проводив зимове міжсезоння та пропагував виступ у новому обласному чемпіонаті 2020 року по вищій лізі. В тім, днями клуб направив листа до обласної федерації футболу, в якому відкликав власну заявку на участь в змаганнях.

– Не знайшовши підтримки голови Мліївської ОТГ, футбольний клуб, на жаль, змушений відтермінувати на рік участь в обласних змаганнях з футболу, – розповів президент ФК «Мліїв» Дмитро Пінчук. – Ми цей рік пропустимо, кошти вкладемо в покращення стадіону. Головна наша проблема – відсутність інфраструктури, бази із належними умовами. Залучимо якомога більше молоді, є бажання щоб основу команди складали місцеві футболісти. Прикро, що проблеми футбольної команди та дитячо-юнацьких гуртків турбують лише одного мене. Але я впертий, і досягну того, що запланував навідь через різні перешкоди. Програє тільки той – хто здається.

Нагадаємо, що попередній склад учасників вищої ліги чемпіонату Черкаської області наразі налічує 8 команд«Альтаїр» (Драбів), СК «Базис» (Кочубіївка), УТК «Паланка», «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н), «Олімп» (Кам’янка), «Росава» (Степанці), «Авангард» (Монастирище), «Родень» (Канів).

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account