Футбольна поїздка до Словаччини

Футбольна поїздка до Словаччини

Міжнародні змагання з футболу «Adidas 4 Sport COP-2019» відбулися нещодавно у місті Прешів (Словаччина). Це престижні дитячо-юнацькі змагання, які проводяться вже сімнадцять років поспіль. Цього разу зібрали 100 команд із семи країн. Декілька команд були і з України, яка має авторитет, як потужна футбольна держава. Вже вчетверте отримала запрошення і команда «Юність Городища» районного ФОСК «Колос». Щоразу вони показують достойні результати. Цього разу вирушили в дорогу 31 січня, а повернулися додому 3 лютого. Виступали у віковій групі до 13 років (Ю-13).

Склад команди: Олександр Буджерак, Богдан Бур’ян, Федір Воротило, Владислав Гаркуша (воротар), Назар Качан, Назар Кривич, Владислав Милаш (капітан), Дмитро Остапенко, Владислав Петренко, Микита Репешко, Захар Сичов (забив 6 м’ячів), Вадим Тєрєнтьєв, тренер – Олександр Яремчук. Надійним талісманом команди стала мама одного з гравців Людмила Буджерак, яка опікувалася, щоб усі були здорові, нагодовані, підтримані і підбадьорені.

Група, у якій змагалися городищани, складалася з п’яти команд. За всіма показниками виглядали не гірше від інших. Наші хлопці обіграли Словаччину 3:2, Польщу 6:0, Угорщину 1:0. Але потім зазнали поразки… Були як об’єктивні причини, так, на жаль, і суддівське свавілля, адже три команди мали по дев’ять очок, тож усе було в руках арбітрів. Зайняли дванадцяте місце. Проте, це той випадок, коли програш дає навіть більше користі, ніж перемога. Головне, що хлопці загартували характер, здобули унікальний спортивний досвід. І вся поїздка була дуже цікавою. Юні футболісти мали хороші умови проживання і харчування. Як тільки випала можливість – здійснили прогулянку містом, фотографувалися біля пам’ятників. Подружилися з гравцями інших команд, уболівали один за одного.

За допомогу в організації європейської поїздки команда щиро вдячна районній державній адміністрації та районній раді, які профінансували проїзд територією України. Також безмежна вдячність батькам, які вірять в успіх своїх дітей і всебічно їх підтримують. Вагомо допомогли спонсори: Ольга Давидова, Вардан Гаспарян, Едуард Король, Віталій Кривич, Олександр Мусієнко, Гайк Назарян, Борис Онопрієнко, Наталія Охріменко, Богдан Жежер. Усім спасибі за підтримку!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account