Городищани перемогли супротивників із розгромним рахунком

Городищани перемогли супротивників із розгромним рахунком

17 лютого відбулися фінальні змагання першості обласної організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2004-2005 та 2006-2007 р.н. ДЮСШ та ФОК Черкащини.

Помірялися спортивним талантами городищенська «Юність» ФОСК «Колос», команди Лисянської та Катеринопольської ДЮСШ.

Наші гравці 2006-2007 р.н. впевнено перемогли супротивників із Катеринополя з рахунком 19:1 та Лисянки – 11:4! За те, що грали грамотно, злагоджено, здобули почесний кубок. Найбільший внесок у скарбничку команди зробили капітан Владислав Милаш – 10 голів, Олександр Буджерак – 8, Назар Біба й Назар Качан – по 5, Дмитро Остапенко – 2. Слід відзначити воротаря Артема Скалигу, який зіграв на найвищому рівні.

Друге місце посіла команда Лисянської ДЮСШ, на третьому – юнаки з Катеринополя.

Гравці 2004-2005 р.н. теж напружено боролися за нагороди. Перемогли катеринопільчани, які вирвали «золото» в нашої «Юності» з рахунком 6:4.

А 12 лютого ФОСК «Колос», відділ освіти райдержадміністрації, Федерація футболу Городищенського району провели щорічні змагання з футзалу з нагоди 75-річчя визволення нашого краю від нацистських загарбників. Помірятися силами прибули п’ять юнацьких команд (2004-2005 р.н). Трійку лідерів очолили гравці ОНЗ – Городищенської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 (нагороджені перехідним кубком та грамотою), друге місце посіли учні Вільшанської спеціальної школи-інтернату, третє – Городищенської ЗОШ І – ІІІ ст. №2 (отримали грамоти відділу освіти РДА та ФОСК «Колос»).

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account