Городищани побували на виставці «Агро-2018»

Городищани побували на виставці «Агро-2018»

6 червня в столиці на території НК «Експоцентр України» стартувала найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2018». Вона триватиме до 9 червня. Тут свою продукцію презентують і 22 підприємства Черкащини, зокрема з Черкаського району, Золотоніщини, Уманщини, Христинівщини, Шполянщини та ін. Загалом же тут – кілька сотень учасників із різних країн. Зауважимо, програма виставки передбачає круглі столи, панельні дискусії семінари та ін.

Ювілейну міжнародну виставку “АГРО-2018” відвідала і делегація від управління агропромислового розвитку Городищенської райдержадміністрації, на чолі з керівником управління Павлом Поповичем.

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account