Городищани відправили допомогу на фронт

Городищани відправили допомогу на фронт

Нещодавно ми разом з побратимами відвідали наших хлопців на Сході України. Дорога була нелегкою, але думка про те, що нас чекають – додавала сили. Майже щодня Україна втрачає своїх синів, ситуація на фронті загострюється, та ще й зимова пора випробовує холодом та негодою. Ми з хлопцями не з чуток знаємо про суворі будні війни та про потреби на фронті. Отож, зібравши все необхідне, вирушили на передову, де щохвилини чутно подих смерті. Наша спільна допомога та підтримка неабияк потрібні сьогодні нашим бійцям.

В поїздку вирушили разом з військовим капеланом Миколою Сакундяком, який молитвою та добрим словом підтримував нас в дорозі. А по приїзду – провів Богослужіння для бійців. Там дуже важлива віра, яка допомагає вистояти і вижити.

Не втомлюємося щоразу дякувати людям, які завжди допомагають нашим військовим. Щира подяка депутату обласної ради Олександру Лупашку – за фінансову підтримку та придбання генератора, ПП «Мліїв» в особі директора Дениса Чеберяка за вагому фінансову допомогу, директору СТОВ «Симиренка», Віктору Осовітньому та фермеру Івану Жугану, що надали пальне, фермеру Віктору Гарагаю, приватним підприємцям Наталії Герасименко, Валентині та Сергію Ляшкам за смачну випічку, підприємцям Олександру Клунку, Віталію Грицаю, В`ячеславу Олексійчуку, В`ячеславу Матвійку, Руслану Черкашину, Віталію Артеменку, Олександру та Світлані Воротилам, Івану Романенку, Олександру Кравченку, Сергію Зінченку, підприємцю з Корсуньщини Віталію Мацюку. Щиро вдячні керівникам та колективам ДНЗ «Пролісок» (с. Мліїв), ДНЗ «Зірочка», ДНЗ «Джерельце», ДНЗ «Веселка» (м. Городище), педагогічному колективу, учням та батькам Мліївської ЗЗСО I-III ступенів, Городищенським ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, Городищенському економічному ліцею, Вільшанській спецшколі-інтернату та її керівнику за смаколики для наших хлопців, священнослужителю Миколі Мохнацькому та приходу Спаської церкви, священику Ростиславу Било.

Враховуючи події, які відбуваються нині в акваторії Азовського моря та введення військового стану у прикордонних областях, ми розуміємо, що війна зовсім поруч і відступати не збирається. Тож давайте і надалі будемо допомагати нашим бійцям! Не забувайте слова великих мудреців: «Щоб не годувати чужу армію, підтримуйте свою!»

Валерій ГЕРАСИМЕНКО, ветеран АТО

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account