Городищанин Олексій Тичко – лауреат премії ім. Пантелеймона Куліша

Городищанин Олексій Тичко – лауреат премії ім. Пантелеймона Куліша

Приємна новина у творчому житті нашого краю. Поет з Городища Олексій Тичко визнаний лауреатом міжнародної премії імені Пантелеймона Куліша! Високої відзнаки удостоєний за поетичну збірку «Ілюзії ранньої осені», а також за популяризацію української пісні та відео-поезії на YouTube. Вчора 19 травня йому вручили диплом і нагрудний знак лауреата. Нагородження відбулося в селі Куцівка Смілянського району, де проходило щорічне свято з нагоди 123-ліття від дня народження письменника Тодося Осьмачки.

Премію заснували ГО «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь» за сприяння Національної Спілки письменників України, співзасновником премії є Міжнародна літературно-мистецька академія України.

Олексій Тичко 1961 року народження. Раніше працював у райтелекомі, нині техніком-електриком у райлікарні. Вірші почав писати у зрілому віці, коли вже набув життєвого досвіду. Нині він є автором трьох збірок поезій «Міжсезоння», «Нерозгадані сни», «Ілюзії ранньої осені», а також співавтором 15 колективних. На його вірші написано 30 пісень, зокрема «Пісня про Городище». Він автор багатьох поетичних відеокліпів.

Городище багате літературними талантами. Їхні творчі доробки друкуються в пресі та колективних збірках. Чимало місцевих авторів видали власні книги. А першим до Національної спілки письменників України 10 травня 2016 року був прийнятий поет і кліпмейкер Олексій Тичко.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account