Городищенські профліцеїсти відвідали головну подію в житті освітньої галузі України

Городищенські профліцеїсти відвідали головну подію в житті освітньої галузі України

15-16 березня представники державного навчального закладу «Городищенський професійний ліцей» відвідали Дев’яту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2018», що проходила в Києві. У фахових колах вважається, що це головна подія року в житті освітньої галузі України. Адже захід проводиться для освітян, зацікавлених у змінах та осучасненні освітнього процесу, розвитку навчального закладів для створення комфортних умов надання якісних освітніх послуг, спрямованих на розвиток компетентного учня, конкурентоздатного на сучасному державному ринку праці. До складу делегації увійшли: методист Інна Кирпата, викладач загальноосвітніх дисциплін природничо-математичного напряму Анна Іваненко та викладачі спеціальних дисциплін Тетяна Смаглій і Людмила Коваль.

Виставка представила весь існуючий освітній спектр країни. У межах виставки відбулися науково-практичні заходи з найбільш актуальних питань. Городищани відвідали круглий стіл «Сучасні погляди на підготовку конкурентоздатних фахівців у закладах професійної освіти», де серед учасників була присутня директор НМЦ ПТО у Черкаській області Наталія Мартинюк, яка наголосила на підтримці сучасних реформ щодо впровадження інноваційних підходів до популяризації робітничих професій, забезпечення балансу між якістю підготовки працівників та вимогами роботодавців. Також відвідали науково-практичний семінар «Співпраця з роботодавцями із формування професійної компетентності та впровадження елементів дуальної системи».

Розповідають, що семінар був корисний і практично орієнтований, обговорювали позитивний досвід впровадження практично-орієнтованої системи освіти в Ізраїлі, Німеччині, Китаї, Австрії, Фінляндії. Було наголошено на перевагах дуальної системи та типових труднощах, що постають на шляху до створення нової конкурентної освіти. Термін «дуальна система» був уведений у педагогічну термінологію в середині 1960-х років у Німеччині – як нова, більш гнучка форма організації професійного навчання, що передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів.

А ще городищани відвідали майстер-класи із сучасних та етно-мистецтв, презентації, зокрема щодо інноваційних можливостей STEM-освіти природничо-математичного напрямку. Додому кожен привіз цінну інформацію, перспективні ідеї, які лишається перетворити на позитивний досвід. Тож ДНЗ «Городищенський професійний ліцей» запрошує до діалогу потенційних працедавців для майбутніх випускників закладу та бажаючих отримати інформацію щодо освітніх послуг, які надає ліцей!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account