ГОРОДИЩЕНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ В РАМКАХ АКЦІЇ «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ»

ГОРОДИЩЕНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ В РАМКАХ АКЦІЇ «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ»

Працівники Городищенського районного сектора Управління ДСНС України у Черкаській області провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» Захід відбувся на території Городищенської ЗОШ І–ІІІ ст. №2.

Головним завданням акції стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника та як поводити себе при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Працівники Городищенського районного сектора Управління ДСНС України у Черкаській області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. Рятувальники продемонстрували показ пожежно-рятувального обладнання та техніки під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Діти змогли спробувати себе в ролі справжніх рятувальників, позмагатися між собою хто швидше вдягне одяг пожежника-рятувальника. Дізналися, як правильно викликати Службу порятунку, які номери телефонів екстрених служб. Учні піднімали руки та активно брали участь в опитуванні.

Під час проведення Всеукраїнської громадської акції «Запобігти – вчасно, Врятувати – швидко, Допомогти – вміло!» діти змогли дізнатися від рятувальників Городищенського районного сектора багато корисної інформації та навчилися правильно реагувати під час виникнення надзвичайних ситуацій і зауважили, що професія рятувальника є дуже необхідною для забезпечення безпеки громадян, збереження її національного багатства й довкілля, але в той же час нелегкою та небезпечною.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account