Гостинці для військових

Гостинці для військових

Вчергове підтримали ініціативу власників магазину «Svizhak», які надали загалом 55 кг сала, що переробили на смачний продукт з часником та спеціями. Крім цього звернулися із закликом до небайдужих городищан за допомогою приєднатися до святкових відправлень.

Першим відгукнувся депутат обласної ради Олександр Лупашко, який постійно фінансово та матеріально підтримує наших земляків, що знаходяться на передовій та бережуть наш спокій. За фінансової підтримки Олександра Вікторовича було закуплено значну кількість заварної і розчинної кави, чаю та цукерок.

Також долучилися міська рада (голова Володимир Мирошник) надали цитрусові, підприємці Юрій Орел, Лариса Ізвєкова, Юрій Гаркуша (яблука, часник, кава, спеції). Не стоять осторонь і волонтери м. Ватутіне Євгеній Підцерковний, Олександр Данилюк, підприємець Петро Мацепа, які передали сало, смажене насіння, цигарки. Загалом було сформовано 8 відправлень у різні райони зони проведення ООС разом з «Гуманітарна пошта України» усе було доставлено за призначенням.

Доземний уклін захисникам! Нехай наша турбота зігріває ваші душі – це найменше, що ми можемо для вас зробити. Дякую усім хто не втомився допомагати нашим воїнам!

Світлана ВОРОТИЛО

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account