Громади отримають полісменів-офіцерів

Громади отримають полісменів-офіцерів

На Черкащині в рамках проекту “Поліцейський офіцер громади” у двадцяти громадах Черкащини контролюватимуть порядок офіцери. Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Сьогодні на площі Богдана Хмельницького офіцерам вручили свідоцтва та 27 автомобілів для виконання службових обов’язків.

Під час відбору претенденти проходили тести, співбесіди та поліграф, навчання в Дніпрі, багато хто не пройшов усіх видів відбору.

Охоронятимуть порядок офіцери у таких громадах Черкащини: Червонослобідській, Білозірській,  Руськополянській,  Леськівській, Кам’янській, Лебедівській, Чигиринській,  Березняківській, Зорівській,  Великохутірській, Михайлівській, Вільшанській, Мліївській, Єрківській, Матусівській, Лип’янській, Бужанській, Соколівській, Ладижинській та Паланській.

Першим регіоном, який реалізував проект “Поліцейський офіцер громади” стала Дніпропетровщина, Кіровоградщина другим, а Черкащина та Харківщина відповідно третім.

Особливістю офіцера є те, що він має комунікувати з громадою, знати місцеве населення, працювати і проживати на території громади, яку представляє.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account