Ігор Коломойський приїхав подивитися на черкаських мавп

Ігор Коломойський приїхав подивитися на черкаських мавп

В неділю 6 жовтня до Черкас приїхав олігарх Ігор Коломойський. Він прибув на баскетбол – поуболівати на матч “Черкаські мавпи” – “Дніпро”. Як відомо, за “Дніпро” грає його син Григорій, а самого Ігоря Валерійовича називають одним зі спонсорів дніпровської команди.

“Черкаські мавпи” (тренер Максим Міхельсон) на рідному паркеті дали гідний бій володарю Кубку та Суперкубку України. Черкащани не вдало розпочали матч, проте вже у другій десятихвилинці зуміли дещо відігратися, а в третій навіть вийшли вперед та лідирували до середини останньої чверті. Проте на останніх секундах мавпам дещо не вистачило задля перемоги, але хлопці билися до останнього. Матч закінчився з рахунком 67 : 78 на користь титулованих гостей.

Проте головною зіркою вечора були не двометрові баскетболісти, а підтоптуватий Ігор Коломойським. Після матчу утворилася ціла черга бажаючих сфотографуватися з відомим олігархом, власником телеканалу 1+1, політичним продюсером Володимира Зеленського, а нині фактичним власником України. Не оминув нагоди сфотографуватися і депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький, який ще зовсім недавно виставляв фото з Петром Порошенком.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account