Інспектування ремонтних робіт місцевих автодоріг Городищенського району

Інспектування ремонтних робіт місцевих автодоріг Городищенського району

Станом на сьогоднішній день у розпалі хід робіт по капітальному ремонту автодороги Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв, завершено заплановані ремонти автодоріг Городище-Буда-Орловецька, Орловець-Цвіткове, Вербівка-Воронівка-В’язівок-Цвіткове, Валява-Квітки. Набутів-Деренковець-Набоків-Городище. Планується у серпні відремонтувати дороги до віддалених, але населених кутків міста Городище як Чубівка та Чуїха та ще важливу у житті району автодорогу Селище-Журавка-Вільшана.

Городищенська районна державна адміністрація та безпосередньо її голова Ігор Ладнов вважає одним із основних напрямків своєї діяльності контроль виконання плану ремонту доріг у районі.

28 липня поточного року Ігорем Ладновим було ініційовано інспектування ходу та якості ремонтних робіт саме на автодорогах місцевого значення. До перевірки було залучено фахівців замовника, тобто ДП «Служба місцевих автомобільних у Черкаській області», а саме заступника директора з експлуатаційного утримання доріг – Приходька О. Д., інженера-технагляду згаданої організації – Кузьменка В.А., а також головного інженера організації – підрядника ПП «Євроавтодор» – Рябка М.П. В ході інспектування Ігор Ладнов побував у районі с. Калинівка на автодорозі Хлистунівка–Ксаверове-Калинівка, де підрядна організація здійснює дрібний ямковий ремонт пневмо-струменевим методом, у с. Набокові, де йдуть підготовчі роботи до асфальтування ділянок дороги Набутів-Деренковець-Набоків-Городище та на автодорозі Орловець-Цвіткове, де основні роботи вже завершено, проте здійснюється ремонт дрібних тріщин, дорожня розмітка, обкошування та планування узбіччя і встановлення знаків. Зауваження та пропозиції голови районної державної адміністрації до ходу та якості ремонтних робіт були розглянуті та прийняті виконавцями та погоджені плани на наступний місяць. У цілому є підстави констатувати, що заходи програми «Велике будівництво» ініційованої президентом України Володимиром Зеленським, які передбачені до виконання у Городищенському районі, здійснюються з перевиконанням встановлених планових строків.

Райдержадміністрація

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account