Ірина Ванникова посприяла наповненню місцевих бюджетів на 10 млн грн!

Ірина Ванникова посприяла наповненню місцевих бюджетів на 10 млн грн!

Останніми тижнями на Черкащині склалася просто катастрофічна ситуація з виплатами заробітної плати працівникам бюджетної сфери – медикам, соціальним працівникам, освітянам. Щоб акцентувати увагу на цій злободенній проблемі, сьогодні 5 липня у Городищі провела прес-конференцію громадська діячка, лідерка руху «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова.

Місцеві бюджети порожні, грошей в них нема. Одна із найбільших статей доходу на місцевому рівні – податок з доходів фізичних осіб, які отримують заробітну платню на підприємствах, що працюють на Черкащині. Тому Ірина Ванникова звернулася до підприємств, зареєстрованих в області, з проханням допомогти наповнити бюджети.

– Першим на моє звернення відгукнулось ТОВ «НВФ «Урожай», – говрить Ірина Ванникова. – Потужне сільгоспвиробниче підприємство очолює Олександр Воскобойнік. Керівництво “Урожаю” знайшло можливість перерахувати авансом податкові платежі. А це – близько 10 мільйонів гривень!!! Таким чином райони отримали необхідні кошти для виплати заборгованості працівникам бюджетної сфери!

Сподіваюся, що «НВФ «Урожай» не залишиться єдиним підприємством, яке відгукнулось на мій заклик. Адже справа не в мені – справа у людях, які тут живуть і працюють. Ситуація, коли вони не отримують зароблених грошей – неприпустима. А бюджетоутворюючих підприємств в області кілька десятків. І бізнес в наш час повинен не лише заробляти гроші, а й бути соціально відповідальним.

Взагалі, ми давно співпрацюємо з ТОВ «НВФ «Урожай» у соціальній сфері – вже кілька років допомагаємо ФАПам, школам, дитячим садкам, турбуємось про людей старшого покоління, ветеранів АТО та їхні родини. А, найголовніше, – розвиваємо інфраструктуру нашого краю.

Через два тижні наша країна і ми всі зробимо відповідальний вибір – ми обираємо депутатів Верховної Ради. І від нашого вибору залежить розвиток і країни, і кожного міста та села. Головне – не схибити, не обрати знову тих, байдужі потреби людей, старі корупційні кадри, які думають лише за власні кишені. Нашому краю потрібна людина, яка знає проблеми регіону, якій вірять усі – і виборці, і місцева влада, і місцевий бізнес.

Наш депутат повинен розуміти, як працює влада, як працює бізнес, як узгодити їхні інтереси таким чином, щоб у результаті виграли люди.

Я знаю, як це все працює, як все це узгодити, бо вже кілька років працюю на окрузі. Зробіть розумний вибір!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account