Ірина Ванникова: Треба робити все, щоб діти мали належні умови для розвитку й навчання

Ірина Ванникова: Треба робити все, щоб діти мали належні умови для розвитку й навчання

Вітаю всіх діток та їхніх батьків із Днем знань! Чимало маленьких українців 1 вересня переступили поріг школи та зробили перші кроки на шляху до знань. Не менше й тих, для кого цей рік стане останнім у стінах рідного навчального закладу.

Бажаю, аби навчання давалося легко, а Господь дарував здоров’я та мудрість опановувати різні науки і слухати настанови педагогів. Зі святом!

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова

 

Ванникова: Треба робити все, щоб діти мали належні умови для розвитку й навчання

Про це повідомляє видання «Урожай Надросся» із посиланням на офіційну сторінку Ірини Ванникової.

Літо закінчилося, а за ним настала пора навчання та перших осінніх днів. Однак, незважаючи на пори року, керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова продовжує свою активну роботу, під час якої відвідує чимало сіл та міст Черкаської області, а також зустрічається із соціально активними людьми.

У День знань на запрошення педагогічного колективу Ірина Ванникова відвідала Васильківський НВК у Шполянському районі. Не так давно вона допомагала їм із ремонтом у класі, який під час свята мала нагоду побачити. Охайний та зручний кабінет для діток – це те, що соціально відповідальний бізнес, громада та влада повинні робити разом. Адже діти – це наше інтелектуальне майбутнє, тому вони повинні навчатися у відповідних умовах.

Керівник соціальних проектів МХП на своїй сторінці в соціальній мережі зазначила, що допомога Васильківському НВК уже стала для неї доброю традицією. Тож і в День знань завітала сюди не з порожніми руками, а під час урочистої лінійки подарувала навчальному закладу принтер та ноутбук. Вітаючи школярів, їхніх батьків і педагогічний колектив, побажала їм здоров’я, мудрості та значних досягнень. Також привітала й першачків, які вперше ступили на шлях здобуття знань. Їхня подорож навчанням лише розпочинається, тож Ірина Валеріївна побажала, аби школярі слухали батьків та перших наставників в особі вчителів.

«Приємно було поспілкуватися і з учнями шостого класу, яким я провела відкритий урок. Вони молодці, адже вже знають, ким хочуть стати в майбутньому, обіцяють старанно вчитися», – написала вона.

Із великим задоволенням керівник соціальних проектів МХП нещодавно зустрілася з колективом працівників дошкільного навчального закладу «Дружба» в Корсунь-Шевченківському. У ньому виховують найбільшу кількість малюків у місті – 230 діточок. Ірина Ванникова зазначила, що їй приємно було прогулятись садочком та заглянути в його охайні спальні та ігрові кімнати, а також в актовий зал.

«Дружний колектив гордо показав мені харчоблок, у якому зараз киплять ремонтні роботи й до облагородження якого я долучилася, адже придбала спеціальні кухонні столи. Головне – це вчасно запустити дитячий садок, на допомогу якого дуже сподіваються батьки, а також зробити все, щоб діти мали належні умови як для розвитку й навчання, так і для відпочинку, бо, як кажуть, усе найкраще повинно бути саме для них», – написала у Facebook керівник соціальних проектів МХП.

Їй також вдалося під час огляду ДНЗ поспілкуватися не лише з його працівниками, які вразили Ірину Ванникову своїм оптимізмом та дружністю, а й з батьками їхніх вихованців.

«Вони надзвичайні молодці, адже стараються долучатися до процесів цього закладу як виховних, так і побутових. І їм це добре вдається, тому що дитсадок дійсно хороший, на нього варто рівнятися іншим. Об’єднавши сили громади, влади та соціально відповідального бізнесу можна досягнути успіхів, я в це вірю. У цьому садочку надзвичайно тепла атмосфера, у яку хочеться повертатися, тож я обов’язково ще сюди завітаю», – написала Ірина Ванникова.

В останній тиждень літа керівник соціальних проектів МХП побувала в Миропіллі Корсунь-Шевченківського району, де зустрілася з багатодітною мамою п’ятьох дітей Тетяною Вікторівною Буценко. Також познайомилася в селі Кошмак із Костянтином Івановичем Вільховим, який усе життя присвятив садівництву. Завітала у цьому селі Ірина Ванникова у ФАП до Олени Володимирівни Косенко. Вона дуже вболіває за сільський фельдшерсько-акушерський пункт, адже хоче, щоб жителі Кошмака отримували дійсно належну та якісну медичну допомогу.

У Глушках керівник соціальних проектів МХП познайомилася з Марією Юріївною Мудрик, яка вже понад тринадцять років керує сільським клубом. А також спілкувалася із Григорієм Івановичем Василенком – вчителем-пенсіонером, який дуже любить своє село, а особливо його історію. Він переймається збереженням будівель, які мають велику цінність для громади, та вірить, що зрештою вони займуть гідне місце серед пам’яток історії.

Чи не в кожному селі Ірина Ванникова відвідувала фельдшерсько-акушерські пункти та спілкувалась з їхніми працівниками щодо проблем, які потребують вирішення. Керівник соціальних проектів не оминає увагою всіх, хто її потребує, адже вважає, що сільські жителі повинні мати змогу отримувати вчасну та якісну медичну допомогу.

 

Суспільна відповідальність за власність громади

Господарський суд задовольнив позов прокуратури до фізичної особи-підприємця, який орендував земельну ділянку і ставок у Городищі.

Прокуратура з’ясувала, що орендар порушив істотні умови договору, укладеного з міською радою, заборгував понад 40 тисяч гривень орендної плати та не виконав інші обов’язки. Це призвело до пошкодження земельної ділянки. Задля ефективного використання земель водного фонду прокурор звернувся до суду з відповідним позовом. Доводи підтримали, договір оренди розірвали, до міського бюджету стягнули всю суму заборгованості з орендної плати. У такий спосіб прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів місцевої громади. Згодом людям повернуть землі та водний об’єкт, розташований на ній. Вартість цього добра – понад 8 мільйонів гривень.

У межах Городища є 29 ставків та протікає річка Вільшанка. Здача в оренду водоймищ – одне з джерел наповнення бюджету. Також це можливість благоустроїти водні об’єкти. Совісні та працьовиті орендарі подбають про прибирання, зариблення, охорону. Щоб ставки не заростали водоростями, доводиться запускати товстолоба й білого амура. Вони харчуються зеленню. Щоб занадто не розводився карась, якого вважають сміттєвою рибою, запускають хижих судака та щуку. Та й інших клопотів вистачає на цілий рік.

Щоб рибина набрала кілограм ваги, вона повинна з’їсти п’ять кілограмів зерна. Якщо орендар запустив 10 тисяч мальків, то й корму потрібно вагон! Але найбільша проблема – це браконьєри. Тільки стемніє – сунуть до води, встановлюють сітки. Тому за ставком доводиться дивитися вдень і вночі. За літо вилучають добрий десяток покинутих сіток. Не меншого клопоту завдають і любителі пікніків, які засмічують береги.

Керівник соціальних проектів МХП, коментуючи цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook, зазначила, що аби водоймища і далі радували людей своєю красою, необхідне відповідальне ставлення як орендарів, так і всіх громадян.

«Природа стомилася від споживацького ставлення. Потрібно усвідомлювати, що водні об’єкти – це власність громади. Їх можна віддавати в оренду, використовувати ще якимось чином. Але завжди потрібно дбати про те, щоб у хорошому стані передати наступним поколінням. Відповідальність – це те, що робить громаду згуртованою і сильною, здатною спільно працювати над своїм майбутнім. Тож усім сторонам треба вміти знаходити золоту середину: щоб підприємці отримували прибутки, а громадяни мали де посидіти з вудочкою, покупатися та позасмагати. А головне – щоб береги не перетворювалися на сміттєзвалище», – написала Ірина Ванникова.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account