Ірина Ванникова викликала на публічні дебати своїх конкурентів

Ірина Ванникова викликала на публічні дебати своїх конкурентів

Кандидат в народні депутати Ірина Ванникова викликала на публічні дебати своїх опонентів по виборчому округу №196. Це унікальний проект для Черкащини, на який ще не зважувався жодний мажоритарник! Дебати стартували із Канівщини і далі пройшли у Катеринополі, Корсунь-Шевченківському та Городищі. Виборці могли поспілкуватись й поставити свої запитання всім кандидатам в народні депутати, які зважились вийти до людей. Ірина Ванникова звернулася до присутніх із закликом прийти на вибори й віддати свій голос за неї.

Шановна громадо!

Я йду у парламент, щоб раз і назавжди припинити недолугу практику, коли один раз на п’ять років одні проголосували, інші обралися, і забули один про одного. Виборець далі вариться у своїх проблемах, а народний обранець навіть не ходить у Верховну Раду. Для мене бути народним депутатом від округу – це тяжка щоденна праця над законопроектами, які покращать життя моїх виборців. Це робота у сесійній залі, виступи з трибуни, лобіювання інтересів округу у тісній співпраці з громадами та обов’язковий звіт перед людьми після закінчення кожної парламентської сесії.

Я готова до цієї роботи. За два роки активної громадської діяльності на Черкащині, я знаю про всі проблеми, які хвилюють людей і в селах, і у містах. Ми давно співпрацюємо по багатьох питаннях із місцевою владою та бізнесом, знаходячи оптимальні шляхи вирішення проблем. Ця співпраця вже дає свій позитивний результат у підтримці громад, розвитку інфраструктури, допомоги школам, ФАПам, амбулаторіям, соціально незахищеним людям.

Але цього замало, бо причина багатьох бід лежить у самій державній системі та її неспроможності реагувати на виклики, які сьогодні стоять перед Україною та її громадянами. Жодні реформи не будуть реалізовані на користь людини, поки вони втілюються в життя старими корумпованими політиками та чиновниками. Не дозволяйте старим бездіяльним депутатам обдурити вас підкупом та залякуванням, вони вже неспроможні щось зробити. Треба міняти систему та старі кадри при владі.

Я відповідальна та принципова. Моє покоління формувалось вже за часів Незалежності, тому патріотизм та збереження державності – наші принципові цінності, через які ми не переступимо за жодних обставин. Я, проста дівчина із сільської родини вчителів, добивалася в житті всього сама, і готова працювати заради нашого з вами майбутнього у процвітаючій та незалежній Україні.

На жаль, нинішні парламентські вибори – це ще й політична війна між проросійськими та українськими державницькими силами. І кожен патріот у новій Раді буде на вагу золота. Реваншисти не приховують своїх намірів захопити владу у свої руки, націлившись на спікерське крісло. Туди хочуть усадити кума Путіна Медведчука. І йдуть вони туди не лише в рядах опоблоківців, а лізуть через інші партії та мажоритарку.

На нашому округу насправді теж розгорнувся цей двобій. Тому нині діючий народний депутат не викликає вже довіри через свою колишню співпрацю з регіоналами та Медведчуком. Є велика загроза, що він може стати маріонеткою Кремля, який прагне знищити Україну. Черкащина – козацький край, вона не зможе переживати такої ганьби.

Як один із лідерів виборчих перегонів, я усвідомлюю свою посилену відповідальність перед патріотами Черкащини у боротьбі з реваншем. Особливо перед відданими синами України – кандидатами, які знімаються з перегонів, щоб не змарнувати голоси. Бо поки проукраїнські сили чубляться за булаву, завжди перемагають вороги України. Так було на початку двадцятого століття, коли Петлюра воював зі Скоропадським, а Махно – з ними обома, так було з Народним Рухом України, коли потужна патріотична партія розсварилась між собою.

Я готова відстоювати державність та незалежність України. Тому закликаю інших кандидатів не повторювати давню помилку українців та не ставити свої амбіції вище державних інтересів.

Закінчу виступ словами корсунчанина Олега Собченка: «Коли заряд «Граду» падає на село, то однаково горять хати і патріотів, і прихильників ідеї «руского міра», і тих, хто не пішов голосувати. Ми загралися у демократію так, що це можуть стати останні демократичні вибори, якщо Росія переможе».

Голосуйте відповідально, кожен голос за патріота – це голос за майбутнє України!

Кандидат в народні депутати Ірина ВАННИКОВА

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account