Кам’янська громада перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проектів “Малі міста – великі враження”

Кам’янська громада перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проектів “Малі міста – великі враження”

Одразу два проекти Кам’янської громади стали переможцями конкурсу, заснованого Міністерством культури України з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини. Кам’янка єдина  на всю Україну перемогла одразу з двома проектами!

– Відтак, 17 листопада у Кам’янці буде відкрито дитячий музичний парк “ChildrenMusicPark”, – повідомив заступник міського голови Кам’янки Олександр Потапенко. – Це буде музично-світловий сквер неподалік пам’ятки культури національного значення «Зелений млинок», у ньому буде увічнено усі 26 п’єс «Дитячого альбому», який Петро Чайковський написав у Кам’янці. Відкриття цього скверу ми приурочуємо до всеукраїнського дитячого конкурсу імені Чайковського, що вже став доброю традицією, і у якому беруть участь юні скрипалі та піаністи зі всієї України. На створення “ChildrenMusicPark” буде витрачено 1 мільйон гривень – 700 тисяч з них виділяє Кабінет Міністрів України, 300 тисяч – громада.

Інший проект втілюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник – це буде мистецький фестиваль “Кам’янська земля – край славетних героїв”, що уславить усіх видатних людей, чиє життя або діяльність були пов’язані із Кам’янкою.

– Кам’янська громада вчергове демонструє, що не стільки важливими є власні фінансові ресурси ОТГ, як продуктивна робота команди ОТГ над залученням нових, – констатує Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – Це вже не перший великий проект, який виграла ця громада. Фактично, завершується реалізація проекту секторальної підтримки ЄС щодо облаштування Тясминського каньйону, готувати який допомагала команда Черкаського ЦРМС, Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаської агенції регіонального розвитку. І ось зараз Кам’янська ОТГ виграла два нових проекти – і це не дивно, оскільки команда працівників громади активно розвивається та вдосконалює свої вміння в проектному менеджменті, бере участь у всіх навчальних та інформаційно-консультативних заходах Черкаського ЦРМС, і за підтримки Центру громада розробила  власну стратегію розвитку, що приведе її до успіху.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account