Кандидат знявся з виборів на користь Ірини Ванникової

Кандидат знявся з виборів на користь Ірини Ванникової

Кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка по 196 виборчому округу Владислав Лациба зняв свою кандидатуру після проведених соціологічних досліджень на округу.

«Соціологічні дані показали, що я маю четвертий результат. Водночас, опитування виявили реального лідера і хто має реальний шанс перемогти – це проукраїнський кандидат Ірина Ванникова. Вона проєвропейська, виступає за вступ України до Євросоюзу та НАТО», – заявив Лациба.

«Сьогодні реальний шанс, щоб ми привели до парламенту проукраїнські сили, тому що прокремлівські кандидати хочуть реваншу, а це є небезпека для України. Сьогодні різного роду пройдисвіти за кремлівські гроші хочуть пробратися у Верховну Раду, тому я не маю наміру повторювати давні помилки українців й закликаю всіх, хто збирався голосувати за мене, прийти на вибори 21 липня й проголосувати за Ірину Ванникову, єдиного кандидата, який здатний виграти на цьому окрузі й буде гідно представляти 196 виборчий округ у Верховній Раді України», – заявив Ярослав Лациба.

Нагадаємо, раніше з перегонів на 196 округу знявся громадський активіст Олег Собченко, щоб не змарнувати голоси патріотів і не допустити перемоги нині діючого депутата Геннадія Бобова, який свого часу співпрацював з регіоналами.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account