Катеринопіль збирає кошти на святкування свого дня народження

Катеринопіль збирає кошти на святкування свого дня народження

Менше ніж за тиждень святкуватиме 450 років смт. Катеринопіль – один із районних центрів Черкащини.

18 серпня, о 13.00 у центрі селища розпочнеться святкування 450-річчя Катеринополя – і цьогоріч воно буде особливим. Чого варті нагородження 18 «золотих» та «срібних» шлюбних пар-ювілярів, холі-фест, «Газ-квас»  (безалкогольний конкурс), запуск 450 літючих ліхтариків… Головним акцентом свята стане музика – і це буде не лише виступ десятка фольклорних колективів.  Привітати катеринопільчан зі святом  завітають відомі виконавці та гурти. Як зазначив один із головних організаторів дійства, лідер гурту «Вперше чую» Григорій Вагапов, на святі виступлять “Ot Vinta”, “Numer 482”, “Вперше чую”, “ПостСкриптум” та заслужена артистка України, виконавиця українського фольклору та авторських пісень Руслана Лоцман.

Проте, для того, аби свято відбулося, оргкомітет продовжує терміново збирати кошти – оскільки святкування ювілею Катеринополя ні районна влада, ніхто інший не спонсорує. Із необхідних 110 тис грн, наразі лишилося зібрати ще біля 30 тис грн, решту допомогли зібрати підприємці Катеринополя та прості катеринопільчани, що люблять своє селище.

– Від часу, як я прийшов на посаду, ні селищний, ані районний бюджети не були задіяні для таких подій, – констатує селищний голова Катеринополя Іван Гегедош. – Усі проведені заходи – це гроші свідомих жителів, які добровільно долучаються до фінансування свят селища. Святкування 450-річчя Катеринополя – не виняток. Ми буквально ходимо по односельцях і збираємо кошти. Але переконані, що у нас усе вийде, адже Катеринопіль вартий свята!

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account