Київські автостанції виставлено на продаж

Київські автостанції виставлено на продаж

Фонд державного майна України виставить на продаж державний пакет акцій акціонерного товариства «Київпассервіс». Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о. глави ФДМ Віталій Трубаров. Стартова ціна – 195,9 мільйонів гривень.

«Це об’єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року. Держава володіє 99,9 відсотками пакету акцій», – зазначив Трубаров.  Він нагадав, що у власностi АТ «Київпассервiс» перебуває 6 автостанцiй у Києвi – «Поділ», «Дарниця», «Полісся», Центральний автовокзал, «Південна», «Дачна» – і 18 автостанцій у Київськiй областi.
Інвестор зобов’язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір. Участь в аукціоні заборонено юридичним і фізичним особам та бенефіціарним власникам 10-ти і більше відсотків акцій, котрі мають відношення до держави-агресора РФ.
Раніше повідомлялося, що у столиці 6 автостанцій із 10-ти третій рік працюють у напівлегальному режимі. Так, станом на січень 2019 року, на офіційному сайті служби Укртрансбезпеки 6 автостанцій значаться як не атестовані. Це автостанції «Поділ», «Полісся», «Дарниця», «Дачна», «Південна», «Автовокзал Київ».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account