Книги про Симиренків і Гулаків

Книги про Симиренків і Гулаків

Дві унікальні книги, які безпосередньо стосуються славетного минулого нашого рідного краю, побачили світ у черкаському видавництві “Вертикаль”. Нещодавно вийшла з друку книга Юрія Мариновського “Семеренки/Симиренки з славетної Городищини. Родовід. ХVІІІ–ХХ ст”. Це друга частина альманаху Батьківщина-2012.

Перша книга “Гулаки на Правобережжі Дніпра: родовід і власність правобережних Гулаків з Артема. Матеріали до біографії роду.” вийшла у 2014 році Вона присвячена родоводу Гулаків з Правобережжя Дніпра, їх родовому гнізду – м. Городище і с. Свинарка (зараз с. Петропавлівка) на Черкащині (Городищенський район Черкаської області).

На новому архівному матеріалі, який вперше вводиться в науковий обіг, автор зробив спробу відтворити початок і становлення знаних українських родин на їх початковому родовому терені впродовж значного часу.

Книги можна придбати у видавництві “Вертикаль”. Тел. 067-292-21-83.

Юрій Мариновський – український історик, журналіст, краєзнавець, лауреат обласної літературно-краєзнавчої премії імені М. Макимовича. Темами історико-краєзнавчих досліджень є минуле Черкас, церкви та монастирі краю, родовід дворянських родин, життя євреїв Черкащини, архівна справа. Публікації Юрія Мариновського з’являються в наукових і науково-популярних журналах і збірках: «Український історичний журнал», «Архіви України», «Мовознавство», «Родовід», «Наука і суспільство», «Український археологічний щорічник».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account