Компанія «UKRAVIT» розширює свої виробничі потужності у Черкасах

Компанія «UKRAVIT» розширює свої виробничі потужності у Черкасах

Компанія «UKRAVIT» розширює свої виробничі потужності та запускає в експлуатацію новий сучасний виробничий корпус «Заводу UKRAVIT» у Черкасах.

– Сьогодні компанія «UKRAVIT» – єдиний національний R&D-виробник на українському ринку засобів захисту рослин. Ми постійно вдосконалюємо наш продукт, створюємо унікальні формуляції й комплексні рішення, які відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки. І аграрії відчувають різницю: попит на продукцію «UKRAVIT» зростає, – говорить засновник компанії Віталій Ільченко. – Тому в останні роки ми відчули потребу в розширенні виробничих потужностей, аби повною мірою забезпечити наших клієнтів усім необхідним. І в наступному році ми запускаємо в роботу виробничий корпус № 7.

На побудову нового виробничого корпусу пішло близько півтора року. Його загальна площа становить понад 1 300 кв м і включає 6 новітніх цехів, оснащених сучасним обладнанням. Сьогодні тут у тестовому режимі вже працюють лінії з виробництва суспензій, водних розчинів, порошків, що змочуються, гранул, що розчиняються, та установка з виробництва фунгіцидів в інертному (азотному) середовищі.

Запуск нового виробничого корпусу відкриє нові можливості для компанії та її клієнтів. Наразі усі процеси налагоджені, установки працюють у тестовому режимі. Наступного року із запуском корпусу на повну потужність підприємство планує збільшити об’єми виробництва на 1100 тонн щомісяця в асортименті продукції.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account