Корсунь стане частиною Черкаського району

Корсунь стане частиною Черкаського району

Члени парламентського комітету підтримали пропозицію щодо віднесення Корсунь-Шевченківсько міської територіальної громади до Черкаського району шляхом внесення відповідно змін в проект Постанови Верховної Ради України “Про утворення та ліквідацію районів” (реєстраційний номер 3650). Про це повідомив народний депутат Андрій Стріхарський. Зазначив, що це дійсно дуже важливо для людей. 

Згідно з проєктом адміністративно-територіального устрою Черкаської області субрегіонального рівня на території Черкаської області передбачено утворення 4 районiв, а саме Звенигородського, Золотоніського, Уманського та Черкаського. Територію Корсунь-Шевченківського району планували приєднати до об’єднаного Звенигородського району. Але корсунчали були проти. Депутати Корсунь-Шевченківської районної ради двічі зверталися до державних виконавчих органів, зокрема до Кабінету Міністрів України, щодо включення Корсунь-Шевченківського району до складу Черкаського госпітального округу з центром у м. Черкаси. Нарешті рішення прийняте.

Відстань від Корсунь-Шевченківського до Черкас та Звенигородки майже однакова – 71 км і 67 км відповідно. Проте приєднання до Черкаського району має ряд переваг для людей. Через Корсунь-Шевченківський район проходить Південно-Західна залізниця, якою жителі району можуть дістатися до м. Черкаси за 1 годину. Це означає, що у людей буде можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в м. Черкаси по необхідності швидко. Наразi 12 корсунчан отримують послуги гемодіалізу в Черкасах. Натомість автобусного та залізничного сполучення Корсунь-Шевченківського району зі Звенигородкою не має.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account