Нещодавно у Черкасах відбувся міжнародний конкурс-фестиваль «Країна ART FEST» за підтримки  Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України. Організатором конкурсу є Міжнародна корпорація «Зоряні мости», яка проводить конкурсно-фестивальні тури по великих містах України та за кордоном. Метою є підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців, обмін творчими досягненнями, ефективна міжнародна взаємодія організацій, які працюють з дітьми та молоддю в галузі мистецтва.

На конкурсі-фестивалі свої таланти продемонстрували кращі учні Городищенської дитячої школи мистецтв ім. С.С.Гулака-Артемовського (директор Валентина Голосій), які вразили слухачів оригінальними музичними композиціями та виконавською майстерністю. Виступи оцінювало журі у складі провідних викладачів Черкаського музичного училища, членів Національної спілки композиторів України.

Гран-прі конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво» здобув Дмитро Шевченко (фортепіано); диплом І ступеня у номінації «Вокальне мистецтво» отримав вокальний ансамбль «Барвиста веселочка» (викладач Оксана Дуженко). Переможці нагороджені медалями та отримали подарункові сертифікати на поїздку до Болгарії на Міжнародний конкурс-фестиваль «Звездни мостове» в місті Кітен.

Вітаємо юних музикантів, бажаємо не зупинятись на досягнутому, продовжувати вдосконалювати свій власний талант та досягати нових мистецьких вершин!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account