Краса врятує світ!

Краса врятує світ!

Нещодавно у Городищі відбувся прекрасний фестиваль творчості дітей «Повір у себе – в тебе повірять інші». Цей захід дозволив школярам продемонструвати широкому загалу свої таланти та здібності.

Серед лауреатів фестивалю – Дар’я Круподеря з Городища. Їй 14 років, вона закінчила 8-й клас міської ЗОШ І-ІІІ ст № 3. Дівчинка любить малювати та вишивати бісером. Малює переважно природу. Кольоровими олівцями передає красу довколишнього світу. П’ять років тому захопилися вишиванням бісером. Вишивати навчилася у мами. І зараз навіть перевершила її у майстерності. Працювати з бісером досить складно, проте Даша – молодець! Вона старанна, акуратна і ніколи не пасує перед труднощами. Навіть коли їй говорили, що це складно, що в неї нічого не вийде – дівчинка не здавалася. Найперше хотіла довести самій собі, що все у неї вдасться. Треба тільки дуже сильно захотіти і наполегливо працювати.

І результати творчості просто вражають! Нині у доробку Дар’ї Круподері більше десяти вишитих бісером картин! Першою вишила янгола-охоронця. Також багато створила пейзажів. Чільне місце в її творчості займають вишиті бісером ікони. Кожна захоплює своєю красою та ювелірною витонченістю. Юна майстриня справжній талант! І зупинятися на досягнутому не збирається. В подальшому її картини будуть ще більші за розмірами, ще складніші за виконанням і ще прекраснішими у мистецькому плані!

Найпершими шанувальниками її творчості є мама Людмила, тато Володимир і старший брат Максим. Вони в усьому її підтримують і радіють успіхам. А ще Даша прекрасний кулінар! Дуже любить пекти торти та різні тістечка. Тому як тільки з’являється на кухні, усі домашні знають, що невдовзі посмакують чимось смачненьким.

Даша активна і комунікабельна. З нею цікаво спілкуватися і дружити. Ким буде в майбутньому ще не знає. Нині головне добре закінчити школу. Любить фільми з веселими пригодами і таємничими сюжетами. Їй подобається подорожувати і дізнаватися щось нове. Даша – смілива дівчинка, навіть мріє стрибнути з парашута. І поговоривши з нею, відчуваєш силу її характеру. Переконуєшся, що це бажання та всі інші свої мрії вона обов’язково здійснить!

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account