Красуні українського спорту

Красуні українського спорту

.

Українська футбольний рефері Олександра Ардашева 30 серпня провела фінальний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів – 2019/2020 між німецьким «Вольфсбургом» і французьким «Ліоном.

33-річна киянка в інтернаціональній бригаді разом з хорваткою Родяк-Каршіч була асистентом головного арбітра швейцарки Естер Штаублі.

Саша вже працювала у фінальній частині жіночої Ліги чемпіонів сезону-2019/20. Вона судила чвертьфінал «Ліон» – «Баварія» в складі української бригади арбітрів на чолі з Катериною Монзуль.

.

.

.

Шахова гордість держави – гросмейстер Анна Музичук. Їй 30 років, вона дворазова чемпіонка світу серед жінок з блискавичних шахів (2014, 2016) та чемпіонка світу зі швидких шахів (2016). Віцечемпіонка світу серед жінок 2017 року з класичних шахів. Заслужений майстер спорту України. Її рейтинг станом на червень 2020 року: класичні шахи – 7-ме місце у світі і 2-ге серед шахісток України, швидкі шахи – 3-тє місце у світі і 1-ше в Україні, блискавичні шахи – 6-те місце у світі і 1-ше в Україні. Любить сонце і море. Вона старша сестра Марії Музичук – чемпіонки світу з шахів серед жінок (2015 рік).

.

Світлана Марусенко з Корсунь-Шевченківського виборола третє місце у штовханні ядра на чемпіонаті України серед дорослих та молоді.

Ядро вагою 4 кг наше землячка штовхнула на відстань 14 метрів 68 сантиметрів.

Світлана представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси.

За підготовку вдячна тренеру Сергію Лисенку.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account