Крутий заміс – це справді круто!

Крутий заміс – це справді круто!

Тисячі людей з різних областей України зібралися на холодноярській землі — у селі Мельники, що на Чигиринщиі, аби насолодидитися найоригінальшими родзинками фестивалю «Крутий заміс».

Цього року організатори облаштували сцену, фотозони, глядацький зал, дитячі локації для розваг та майстер-класів — усе, аби привабити якомога більше людей.

«Крутий заміс» — це свято майстерності, духовності та креативності. Ідея виникнення цього заходу є досить неочікуваною.

Місцевий активіст Юрій Романча запропонував створити мистецький фестиваль задля того, щоб популяризувати українську культуру.

За рік фестиваль «Крутий заміс» значно збільшив свої масштаби: люди почали з’їжджатися не тільки з усієї області, а й з різних куточків країни.

Також тут з’явилося багато мистецького різноманіття (толока, мазання хати, майстер-класи з гончарства та ліплення фігур з глини).

Десять днів до початку фестивалю у Мельниках працювала школа гончарства. Цього року бажання навчатися у ній виявили діти з Черкас, Одеси, Харкова та Дніпра.

З-поміж учасників заходу вирізнився золотонісець Роман. Аби приїхати на фестиваль, хлопцю довелося подолати понад 26 км на велосипеді:

– Я вперше беру участь у такому масштабному заході. Сюди приїхав на велосипеді, тому що, по-перше, це дешево, а по-друге, мені подобається цей екологічний вид транспорту.

Звичайно, дуже важко їхати по таким розбитим дорогам, але воно того варте. Дякую організаторам, які влаштували таке дійство.

3 серпня на учасників фестивалю ремесел чекало багато сюрпризів: бій мішками, виступи музичних гуртів («ЮНА», «Крутий заміс» і «Лісапетний батальйон»), яскраве шоу бойового гопака, казки від Олександра Лірника та гумористичні постановки.

Не минуло святкування фестивалю і без сюрпризів. Під час виступу гурту «Лісапетний батальйон» на сцену вийшов Євгеній, який приїхав із Сагунівки. Хлопець вирішив зробити пропозицію руки та серця своїй дівчині Віті, яка сказала «Так».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account