Лікар-хабарник поновився на посаді

Лікар-хабарник поновився на посаді

У Городищі лікар-хабарник поновився на роботі. Торік у травні він вимагав від ветерана АТО 75 тисяч гривень за оформлення інвалідності. Заставу за себе він вніс через кілька днів після затримання. А з вересня отримав право повернутися на посаду. Як таке можливо? – дізнавався кореспондент телеканалу “Інтер” Станіслав Кухарчук.

Ветерани АТО зібрались під Городищенською райлікарнею не на процедури. Прийшли аби зустріти голову районної ЛКК Бориса Беззубого. Всі – у медичних масках із цифрами.

“Це сума, яку він потребував від нашого побратима і це символ, що ми не хочемо заразитися цією корупцією”.

Гроші лікар вимагав у Романа Воронцова. Після служби в АТО у чоловіка дався в знаки давній перелом хребта, лікар пообіцяв допомогти чоловікові отримати статус інваліда.

“Мені сказали, що без грошей діло не буде. Кажу, ну як же ж, у мене ж явно все – МРТ пройдене в Черкасах. Голова ВКК наш, каже – у тебе там не вистачає… Кажу, що? Спочатку каже, треба грошики”, – розповідає Роман Воронцов, ветеран АТО.

Роман погодився на оборудку, але повідомив про це СБУ.

З метою конспірації 16 травня минулого року лікар призначив зустріч на території цієї автостанції, на виїзді з Городища. Далі все відбувалося за кращими традиціями детективної історії – Роман підсів до нього в автомобіль і поклав пакунок із міченими грошима… Потім спрацювали співробітники СБУ.

Про затримання лікаря написав навіть генпрокурор і виклав фотографії – на своїй сторінці у Facebook. Та буквально за кілька днів Бориса Беззубого суд випустив під заставу в 112 тисяч гривень. Відтоді – щодва місяці прокуратура подає клопотання про відсторонення Беззубого від посади. Строк останнього сплив 3 вересня, і лікар з’явився на роботі.

Повз пікетувальників пройшов мовчки. Замість нього до бійців підійшов головний лікар закладу. Каже – Беззубий виходити на роботу поки що не збирається.

“Кожен раз ми отримували рішення суду про відсторонення, а останнього разу навіть на наш запит ніякого рішення немає. В суді він відсутній і не дали нам ніякої інформації. Були там лікарняні, потім він знову відсторонений. Це треба дивитися… вже другий рік іде так”, – говорить Василь Кравченко, головний лікар Городищенського районного територіального медичного об’єднання.

В обласній прокуратурі кажуть – третього вересня суддя не з’явилась на засідання, тому лікар і отримав право повернутися на роботу.

“Коментувати з яких причин – поважних та неповажних не відбулось судове засідання – я не можу. Фактично, дія ухвали в цій частині закінчена і він має право офіційно вийти на роботу. І якщо він офіційно вийшов на роботу, то буде отримувати зарплатню”, – говорить Руслан Лук’яненко, прокурор відділу прокуратури Черкаської області.

А точніше – отримає лікарняні… в повному обсязі. Наступне судове засідання у справі Беззубого призначене на 1 листопада. І прокуратура знову має намір клопотати про відсторонення лікаря від посади.

Відео за посиланням:

http://podrobnosti.ua/2265913-na-cherkaschin-lkar-habarnik-ponovivsja-na-posad.html?fbclid=IwAR3iC5A0ULZQGq5ebyncdLJEBr7FZ9s11XWKRyNYkMxwLxbx25Crpwx_cHo

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account