МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ У ТВОЇХ РУКАХ: МХП ОГОЛОШУЄ НОВИЙ КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ

МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ У ТВОЇХ РУКАХ: МХП ОГОЛОШУЄ НОВИЙ КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ

Благодійний фонд “МХП – Громаді” оголосив початок Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів “Час діяти, Україно”, спрямованого на підтримку соціальних ініціатив розвитку громад на територіях присутності агрохолдингу МХП.

До участі запрошуються органи місцевого самоврядування, ГО всіх напрямків, благодійні фонди, ініціативні групи громадян. Фонд організовує для учасників навчання у провідних тренерів з написання проєктів. 60 проєктів переможців отримають гранти до 50 тис. грн кожний.

– Ми зацікавлені в тому, щоб зробити громади потужнішими. Для цього потрібні не тільки кошти МХП, не тільки донорські фінансові ресурси, але і активність людей. Новий масштабний конкурс мікрогрантів “Час діяти, Україно” якраз і буде тим інструментом, що допоможе згуртуватися для вирішення проблем і пошуку додаткових можливостей для розвитку громад, –  відзначає директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай.

Реєстрація на участь в конкурсі вже почалася, тому варто поспішити. З умовами та деталями конкурсу можна ознайомитися на сторінці Благодійного фонду «МХП – Громаді» у соціальній мережі Facebook, на офіційному сайті МХП, або за телефонним номером 067-440-59-00.

“Час діяти, Україно” є логічним продовженням конкурсу мікрогрантів, який нещодавно проходив на Черкащині та Київщині. Тоді 25 учасників, серед яких і представники Городищини, отримали співфінансування фонду на втілення своїх ініціатив. Зокрема, Дирдинська гімназія виграла грант  50 тис. грн з проєктом створення у школі інформаційно-комунікативного центру з комп’ютерною та мультимедійною технікою. Ще 50 тис. грн отримав інший проєкт з Хлистунівської ОТГ – утворення на базі хлистунівської бібліотеки центру розвитку особистості «КВІТКА ХАБ». Нагадаємо, що на території Городищенського району здійснює діяльність підприємство МХП – ТОВ «НВФ «Урожай».

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account