Медіагрупи перенесли кодування супутникових каналів з 20 на 28 січня

Медіагрупи перенесли кодування супутникових каналів з 20 на 28 січня

Медіахолдинги 1 + 1 media, «Медіа Група Україна», Inter Media Group і StarLightMedia прийняли рішення змінити дату початку кодування сигналу своїх супутникових каналів з 20 січня на 28 січня 2020 року.

«Рішення було прийнято на прохання офіційних супутникових операторів XtraTV і Viasat і за результатами аналізу рівня готовності населення. За їх повідомленнями, зараз відбувається стрімке зростання інформаційних запитів громадян щодо кодування, а попит на підключення до послуги істотно перевищує пропозицію», – йдеться в повідомленні прес-служб медіагрупи.

Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1 + 1 media, каже, що не дивлячись на всебічне інформування абонентів супутників, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання тільки зараз.

«Проект кодування супутникового сигналу, який зайняв у нас майже рік активної роботи і кілька років планування і підготовки, добігає кінця. Це був дуже непростий процес, що включає багато послідовних етапів і паралельних робіт, а також об’єднав величезну кількість учасників ринку. Але ми задоволені тим, з якими результатами підходимо до фінішу – ми реалізували всі наші плани і на даний момент повністю готові до кодування: ми підключили все необхідне обладнання, наші партнери підтвердили технічну готовність, ми вже запустили HD-версії наших каналів, а масштаби проведених рекламних та інформаційних кампаній забезпечили високий рівень обізнаності наших глядачів і високий попит на підключення у наших партнерів. Ми бачимо, що глядачі наших телеканалів активно переходять на інші технології перегляду, в тому числі DTH. З огляду на ситуацію, активність, ми прийняли рішення підтримати запит провайдерів про перенесення кодуванні на один тиждень. Ми розуміємо, що перепідключити понад 4 млн домогосподарств – завдання непросте, і ми прогнозували, що основний пік підключень припаде на останні тижні перед кодуванням. Для нас важливо, щоб партнери-провайдери встигли цей попит повністю задовольнити і щоб кожен глядач комфортно продовжив дивитися наші канали. Тому ми прийняли рішення, що повний перехід на кодований сигнал відбудеться 28 січня 2020 року», коментує Юлія Трибушна, директор дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account