Мерія Черкас висловила підтримку пробації

Мерія Черкас висловила підтримку пробації

З метою покращення співробітництва на 2020 рік та обговорення питань, які виникають у процесі виконання постанов суду про накладення адміністративних стягнень у виді громадських та суспільно корисних робіт, відбулася робоча зустріч очільника філії Центру пробації в Черкаській області Олександр Культенко, начальників Соснівського та Придніпровського відділів з питань пробації Ольга Корнієнко та Оксана Волошина із заступником Черкаського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилою Бордунос.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання, які виникають у процесі виконання судових рішень, зокрема питання розширення переліку об’єктів, на яких порушники зможуть відпрацьовувати призначені їм роботи у 2020 році та за які будуть нараховуватися кошти.

Людмила Іванівна розглянула пропозиції уповноважених органів з питань пробації щодо можливості виділення коштів під час формування місцевого бюджету на 2020 рік для фінансування комунальних підприємств, на яких аліментники будуть відпрацьовувати борги перед своїми дітьми, та запевнила присутніх у своїй підтримці пробації м. Черкаси.

Філія Центру пробації в Черкаській області

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account