Ми хочемо зберегти Хлистунівську громаду!

Ми хочемо зберегти Хлистунівську громаду!

У «Віснику Городищини» №5 була опублікована інформація, що в районі створять три громади: Городищенську, Мліївську та Вільшанську. На жаль, державні мужі, які створювали перспективний план по створенню громад, не врахували те, що Хлистунівська громада уже створена з грудня 2018 року! Вона працює і розвивається!

Було докладено багато зусиль і часу щоб створити громаду. Люди побачили позитивні зміни. Вкладаються кошти в розвиток шкільної та дошкільної освіти, культури та медицини. Що тільки значить харчування для дітей шкільних та дошкільних закладів які харчуються повноцінно з усіма вимогами! А пільгове перевезення! За рахунок бюджету громади проводяться ремонти установ, створено комунальне господарство, придбано два трактори з причепами та обладнанням для них. В кожному селі працюють працівники по благоустрою сіл громади. Зроблено ремонт в сільській раді у центрі громади. Виграли проект ЦНАПУ та мікрогрантів. Із наступного місяця розпочинається ремонт приміщення під центр надання адмін послуг в Хлистунівці та віддаленій точці – в смт. Цвіткове. Проведено освітлення сіл. Стали переможцями спортивного конкурсу «Найспортивніше село 2019». Усього не перерахувати! А ще скільки хорошого можна зробити для людей! Наша громада – це великий механізм, а кожен працівник – важлива у ньому частинка. Приємно бачити, що є люди, які виконують продуктивну працю та не дають вийти з ладу механізму!

Тому кожного громадянина неабияк схвилювало, що нашу вже утворену Хлистунівську ОТГ передбачається вольовим владним рішенням приєднати до майбутньої Городищенської. Все через те, що Хлистунівська громада виявилася занадто багатою, тоді як сусідні села, об’єднавшись, не зможуть утворити спроможну ОТГ.

21 січня був направлений лист до голови Черкаської ОДА, який сільський голова Наталія Сенкевич особисто відвезла до обласної адміністрації. Також Наталя Олександрівна була присутня на засіданні комісії в ОДА 23 січня, де відстоювала право існування Хлистунівської громади. 31 січня відбулася зустріч ініціативної групи Хлистунівської ОТГ на чолі з сільським головою Наталією Сенкевич з головою Черкаської облдержадміністрації щодо вирішення долі Хлистунівської ОТГ. Вкотре донесли до очільника ОДА Романа Боднара думку жителів Хлистунівської ОТГ щодо недопустимості розформування вже сформованої спроможної Хлистунівської ОТГ. Передали та зареєстрували повторний лист-звернення з додатками та підписами жителів громади. Ми не хочемо чужого, залиште нам своє – створене та набуте! Сподіваємося, що нас почують і приймуть позитивне рішення по збереженню Хлистунівської об’єднаної територіальної громади.

Лариса ГОРА, с. Хлистунівка

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account