Міжнародний День захисту дітей в рамках районного фестивалю «Повір у себе – в тебе повірять інші»

Міжнародний День захисту дітей в рамках районного фестивалю «Повір у себе – в тебе повірять інші»

Дитинство – це щоденне свято, це посмішки на дитячих обличчях, це безмежна віра в себе і свої сили, це пізнання себе і усвідомлення того, що в світі немає нічого недосяжного.

Традиційно до  Міжнародного Деня захисту дітей 31 травня у приміщенні районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського відбувся щорічний районний фестиваль творчості дітей різних категорій «Повір у себе – в тебе повірять інші». Даний захід провів та організував Городищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цьогоріч участь у фестивалі взяли опікунські та прийомні родини, сім’ї, в яких виховуються діти, що потребують сторонньої допомоги, сім’ї, батьки яких є учасниками АТО, діти загиблих учасників АТО, малозабезпечені родини та творчі діти району, які співпрацюють із Городищенським РЦСССДМ. Для цих діток – це надзвичайна подія, адже саме тут вони мають можливість розкрити весь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонструвати, які вони талановиті, унікальні, неповторні.

Учасники фестивалю виступили напрочуд гарно, продемонструвавши свої здібності у дикламуванні віршів, гуморесок, вокалі, музиці та хореографії. Очі дітей випромінювали радість, на устах сяяли посмішки. Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались неповторністю творчих робіт, талановитістю та мужністю юних творців, їхніми прекрасними шедеврами – малюнками, аплікаціями, вишивками.

До юних творців із словами привітання звернулися депутат Городищенської міської ради Роман Козюра,  який побажав присутнім здоров’я, щастя, ніколи не засмучуватись, а вірити у себе та свої сили.

Та  пригостив  у сих присутніх дітей та гостей морозивом.

Також зі словами привітань звернулась директор Городищенського РЦСССДМ Людмила Буджерак:

– Сьогоднішнє свято – свято гарного настрою, посмішок і музики. Бажаємо вам, щоб замріяне у світанковому дитинстві збувалося.

Щоб Господь Бог на протязі життя зігрівав вас своєю ласкою і благодаттю.

Нехай нескінченною, світлою та щедрою на добро і вдачу буде ваша життєва дорога, хай повниться вона радістю й достатком, Вірою, Надією та Любов’ю. Ми  ще більше переконуємось, що наші діти прекрасні та талановиті.

Також до учасників фестивалю з вітальним словом звернулася начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кравченко та вручила грамоту за І місце в обласному конкурсі дитячої творчості «Світ дитячої фантазії» Денису Білоусу.

Для всіх присутніх святковий концерт дарували учні Городищенської ЗОШ № 2 І-ІІІ  ст.: Ярослав Голованюк, вокальний ансамбль «ВІВАТ», колектив 5-А класу.  Також свою майстерність продемонстрували всі бажаючі, які були присутні на цьому святі, це Даниїл Атаманчук, Олександр Басан, Денис Білоус, Софія Бондар, Варвара Вєзєтіу, Жанна Власенко, Олег Калько, Ольга Катуніна, Ілля Компанієць, Ніка Кошелєва, Дарія Лисак, Станіслав Милаш, Юлія Недоступ, Єлізавета Ніколаєнко, Денис Педченко, Вікторія Петрук, Діана Сидоренко, Олександр Сукомел, Поліна Сюр, Софія Черненко, Юлія Шаталова, Іван Яригін.

Для учасників дійства було організовано стіл достатку, де вони посмакували солодкими напоями, фруктами, випічкою та солодощами.

Кожний учасник фестивалю отримав цукерки в коробках від депутата обласної ради Олександра Лупашка.

Ну і звичайно ж наприкінці фестивалю всі діти отримали дипломи лауреатів районного фестивалю творчості дітей «Повір у себе – в тебе повірять інші» та цінні подарунки.

Висловлюємо подяку благодійникам та людям, які посприяли організації нашого фестивалю, люди, яким небайдужа чужа біда, які постійно надають допомогу сім’ям, які потребують сторонньої допомоги, якими опікується РЦСССДМ.

Це депутат обласної ради Олександр Лупашко, директор ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ ПОЛІМЕР» Віталій Гейко, депутати міської ради Роман Козюра, Борис та Наталія Онопрієнко, В’ячеслав  Олексійчук, Лариса Градоблянська, підприємці Городищини Валентина Ляшко, Наталія Герасименко, Наталія Охріменко,  Лариса Нечитайло, Юлія Орел, Руслан Гайдай, Олег Бойко, Наталія Гончар, Тетяна Онопрієнко, Андрій Баб’як.

Дякуємо: спеціалістам відділу культури, керівник Наталія Салій та  працівникам  районного Палацу культури ім. С.С. Гулака-Артемовського, директор Павло Луньов, творчому колективу ЗОШ №2, керівник Яна Суздалєва.

Усім небайдужим людям, що творять добро, приносять незабутні враження в дитячі серця – НИЗЬКИЙ УКЛІН!  Родинам бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, віри у добро та незабутніх вражень отриманих від життя.

 

Людмила БУДЖЕРАК,

директор Городищенського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account