Мліївська ОТГ виборола титул найспортивнішої

Мліївська ОТГ виборола титул найспортивнішої

28 червня, у День Конституції України, на Городищині традиційно визначили найспортивніше село нашого краю. Урочисте відкриття змагань здійснив і привітав усіх зі святом заступник голови Городищенської районної ради Микола Панчишин.

Напруження, яке в секторах районного ФОСК «Колос» сягало апогею, відчували всі: і учасники змагань, і судді, і вболівальники. Легкоатлетичні баталії, армрестлінг, гирьовий спорт, перетягування канату – команди викладалися на повну силу, щоб здобути омріяну перемогу. Голови громад теж робили внесок у загальну скарбничку – намагалися обійти колег-супротивників у змаганнях із дартсу, раділи кожному балу!

Це було справжнє свято спорту, мужності, нестримної жаги стати кращими із кращих.

Усі з хвилюванням очікували, хто ж зійде на п’єдестал, чи зможе змістити з першого місця  багаторічного чемпіона с. Хлистунівку.

У найвидовищнішому виді змагань – перетягуванні канату – кувалася перемога: наймужніші представники громад з азартом, ніби не на життя, а на смерть, намагалися зламати супротив опонентів, уболівальники з усіх сил підбадьорювали свої команди.

І нарешті – урочисте нагородження! Звання «Найспортивніше село Городищенського району» у напруженій боротьбі здобула команда Мліївської об’єднаної територіальної громади (голова Василь Микитенко), друге місце – жителі Хлистунівки (голова Наталія Сенкевич), третє – В’язівка (голова Наталія Шабадаш).

Радість перемоги переплелася із розчаруванням поразки – різні почуття витали на стадіоні «Колоса». Але зусилля спортсменів-аматорів не були марними, адже вони гідно представили свої села, продемонстрували завзяття і силу, талант і, звичайно, кропітку підготовку. Усі команди, які взяли участь у фінальних змаганнях, справжні молодці. Мліївській ОТГ бажаємо подальших успіхів, адже саме її жителі представлять Городищину на обласному конкурсі, який відбудеться у вересні цього року.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account