Мліївське лісництво визнано кращим підрозділом ДП «Смілянський лісгосп»

Мліївське лісництво визнано кращим підрозділом ДП «Смілянський лісгосп»

Визначати кращий підрозділ – це давня традиція у Смілянському лісгоспі. Прискіпливе журі ретельно вивчає здобутки колективів лісництв і за кількістю набраних балів визначає переможця трудового суперництва. Це хвилюючий момент для кожного працівника підприємства, адже усі трудяться відповідально і старанно, прагнучи бути кращими.
За результатами основних виробничих показників минулого року кращим підрозділом ДП «Смілянський лісгосп» визнано Мліївське лісництво!
За 2019 рік тут створено 40,3 гектари лісових культур. На 138-гектарній площі проведено доглядів.
Із року в рік Мліївське лісництво утримує лідируючі позиції по заготівлі деревини. Окрім того, завдяки правильній розкрижовці мліївські лісівники заготовляють солідний відсоток ділової деревини, що більше цінується, аніж технологічна чи дров’яна. Так, торік було заготовлено близько 13 тис м³ деревини, із якої 2372 м³ ділової.
Також при визначенні переможця враховувався рівень охорони праці та дотримання вимог по лісовому господарству. Тож підсумувавши усі бали, колектив Мліївського лісництва отримав заслужене перше місце у трудовому суперництві та звання кращого підрозділу.
– Звісно, визнання нашої роботи – це приємно, – говорить лісничий Олександр Гарань. – Однак це покладає на нас ще й додаткову відповідальність: постійно тримати цю високу планку – бути кращими. Це непросто, але і не так складно. Головне, робити свою справу професійно і з душею.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account