Молоді медики підняли державний прапор

Молоді медики підняли державний прапор

Державний прапор, як символ країни, є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір мирного неба, жовтий – колір пшеничної ниви, стиглого хліба. Це символ достатку українського народу. Тому гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами, а зневага розглядається як посягання на честь нації та держави. Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямоване на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.

За доброю традицією, яка склалася в КНП «Городищенське РТМО», 23 серпня всім колективом провели церемонію підняття Державного прапора України. Цю важливу місію виконали молоді спеціалісти, які цього року поповнили спільноту медичних працівників району: Іван Войцешко – лікар-анестезіолог, Деркач Вікторія  – лікар-кардіолог, Ілона Сторчова – лікар-терапевт. Прапор затріпотів, як символ держави, вселяючи у кожного надію на успіх України.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account