Море, сонце і футбол!

Море, сонце і футбол!

Упродовж двадцяти років у курортному місті Скадовськ Херсонської області проводяться фінальні першості ГО ФОСТ «Колос» серед дитячо-юнацьких футбольних команд. Спортивні баталії там поєднуються з активним відпочинком. Вибороти право поїхати на змагання у Скадовськ – прагнення кожного хлопчака, що серйозно займається футболом.

Їх приваблюють не лише футбольні майданчики, а й тепле синє море та гарні пляжі.

Постійним учасником турніру є команда «Юність» з Городища. Вони неодноразові фіналісти та призери турніру. Цього року до Скадовська приїхали 19 команд з усієї України. Городище представляли 16 дітей 2006-2007 років народження.

Деякі раніше вже побували на змаганнях до Словаччини, тож мають спортивний досвід та бійцівські якості. Команду супроводжували дорослі: директор ФОСК «Колос» Олександр Яремчук, заступник голови районної федерації футболу Сергій Чабан, мами хлопчаків Оксана Бур’ян, Катерина Остапенко, Людмила Буджерак. До речі, Оксані Бур’ян якраз було День народження! Її тепло привітали квітами та святковими повітряними кульками.

У Скадовську перебували з 15 по 20 липня. Діти мали чотириразове харчування та веселе дозвілля. Досхочу купалися та засмагали, були екскурсії. Здійснити поїздку до Скадовська допомогли спонсори: райдержадміністрація (голова Василь Скринник), районна рада (заступник голови Микола Панчишин), Геннадій Бобов, Олександр Лупашко, Володимир Калеберда, Віктор Гарагай, Андрій Боюк, Ігор Швець, автоперевізник Антон Царінник. За все безмежно вдячні!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account