МХП – в рейтингу найуспішніших!

МХП – в рейтингу найуспішніших!

Холдинг МХП увійшов до рейтингу найуспішніших українських інвесторів, який склало видання “Ділова столиця”. Експерти тижневика оцінювали компанії за прибутковістю, сумою сплачених до бюджету податків, позицією у певній галузі та рівнем впливу на соціально-економічну ситуацію в Україні. Дана відзнака для МХП – логічний наслідок втілення стратегії розвитку. Інвестуючи у розвиток виробництва та місцевих громад, ми інвестуємо в Україну та її майбутнє!

Ось яка інформація подається в авторитетному виданні:

Агроіндустріальних холдинг МХП виріс з зернового трейдера «Миронівський хлібопродукт» та являє собою вертикально інтегровану компанію, що займається рослинництвом, виробництвом кормів, вирощуванням птиці, переробкою м’яса та іншою діяльністю. У 2017 р виручка МХП збільшилася на 13% в порівнянні з 2016 р і склала $ 1288 млн, т. ч. експортна виручка досягла $ 732 млн, збільшившись на 15,3%.

Компанія обробляє один з найбільших земельних банків в Україні: близько 370 тис. га в Сумській, Київській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та інших областях. МХП вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю, ріпак, сою та інші культури. Кукурудза і насіння соняшнику використовуються на комбікормових заводах МХП, на 100% забезпечуючи потреби птахофабрик і м’ясокомбінатів холдингу, решта культури продаються іншим компаніям. Завдяки використанню передових технологій, інтенсивним інвестиціям, використанню кращих світових практик обробки землі, сильній команді менеджменту та вдалому географічному розташуванню земель (оптимальна кількість опадів, якість землі і т. п.) Врожайність і інші показники ефективності обробки землі набагато перевищують середні по Україні.

Сегмент птахівництва включає три бройлерні птахофабрики (у Вінницькій, Дніпропетровській та Київській областях) і дві птахофабрики з розведення батьківського поголів’я та виробництва інкубаційних яєць (на Київщині та Черкащині). 15 розподільних центрів компанії і власний парк вантажівок-рефрижераторів дозволяють доставляти клієнтам охолоджену і заморожену продукцію в найкоротші терміни. МХП – провідна компанія українського ринку курятини, її торгова марка «Наша Ряба» охоплює близько 35% від загального споживання курятини і більше 55% українського ринку промислового виробництва курятини. У 2017 року обсяг виробництва курятини на підприємствах холдингу перевищив 566 тис. т. Експорт курятини в 2017 р виріс на 16%, до 221 тис. т завдяки збільшенню експортних поставок до країн ЄС, а також в країни Близького Сходу і Північної Африки. У 2017 році компанія, керуючись своєю експортною стратегією, заснувала завод по переробці м’яса в Словаччині.

Сегмент переробки м’яса включає Миронівський м’ясопереробний завод «Легко» на Київщині та ПрАТ «Український бекон» в Донецькій області. Для виробництва м’ясних продуктів МХП вирощує на власних підприємствах птицю і велику рогату худобу, годуючи їх кормами власного виробництва.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account