На Черкащині почали збирати евакуатори

На Черкащині почали збирати евакуатори

Компанія «Завод спеціального обладнання» з Черкаської області почала випускати автоевакуатори. Останнім часом в Україні підвищився інтерес до такої техніки.

Один із черкаських евакуаторів зроблений на базі шасі ISUZU NPR-75. Колісна база складає 3815 мм. Кабіна – однорядна, поміщається три людини. Підвіска – ресора. Двигун – 5193 куб см. Його потужність досягає 155 к.с. Мотор працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Розмір платформи – 6000х2200 мм. Вона має трапи, електричну лебідку, ліхтар, спеціальні ремені для фіксації автомобіля. Залежно від потреб замовника комплектацію можна міняти, додати інше обладнання або інструмент.

В якому обсязі компанія «Завод спеціального обладнання» планує випускати автоевакуатори – не повідомляється. Зрозуміло, що в обмеженій кількості. Головне, що в Україні почали збирати новий вид автомобілів.

Раніше «Завод спеціального обладнання» взяв участь в створенні автомайстерні на базі шасі КрАЗ-63221 (6х6). Такі автомобілі призначені для обслуговування і ремонту систем водопостачання.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account