На Черкащині продовжують моніторити захворюваність на кір

На Черкащині продовжують моніторити захворюваність на кір

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 01.11.2018 року з початку року виявлено 280 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 23,0.

Хвороба реєструвалась на 19-ти адміністративних територіях, зокрема: Жашківському районі – 55 випадків, Золотоніському районі – 40, м. Черкаси – 36, Городищенському районі та м. Умань по 34, Канівському районі – 14, К.-Шевченківському районі – 11, Тальнівському, Уманському та Лисянському районах по 9, Черкаському – 7, Звенигородському та Смілянському районах по 4, Драбівському, Кам’янському та Маньківському районах по 3, м. Сміла та Чорнобаївському районах по 2, м. Ватутіне – 1 випадок.

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідситуація контрольована.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account