На Черкащині відзначили спортсменів-переможців

На Черкащині відзначили спортсменів-переможців

1 листопада, під час наради управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА з керівниками спортивних федерацій області, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко нагородив відзнакою «Гордість Черкащини» призерів та учасників ІІІ Юнацьких олімпійських ігор. Тепло привітав володарів золотих медалей Івана Тищенка (академічне веслування) та Назара Чепурного (спортивна гімнастика), учасницю Юнацьких олімпійських ігор Анастасію Деркач (штовхання ядра), а також володаря «бронзи» на «Іграх нескорених-2018» Дениса Фіщука (велогонка).

– Хочу подякувати батькам, тренерам, кожній спортивній федерації за те, що вкладаєте душу у наших спортсменів, здобуваєте спортивну славу для Черкащини, – зазначив Юрій Ткаченко. – Зі свого боку, влада створює усі умови, необхідні для розвитку спорту. По всій області йде спорудження футбольних полів та рингів, реконструкція спорткомплексів. Навіть тут, поруч зі спорткомплексом «Манеж», триває будівництво нових спортивних залів для баскетболу і футболу, басейну. Це – результат нашої спільної роботи, бо ми бачимо ваші успіхи і відчуваємо ваше бажання здобувати нові перемоги.

Крім відзнак «Гордість Черкащини», спортсмени отримали подарунки від меценатів. Зокрема, володар «золота» ІІІ Юнацьких олімпійських ігор Назар Чепурний отримав сертифікат на 50 тисяч гривень від ГК «Ukravit». Сертифікат вручив менеджер зі зв’язків з громадськістю ГК «Ukravit» Сергій Дудка, який зазначив:

– Мабуть кожен з нас в житті займався спортом, хтось професійно, хтось аматорськи. Тому багато хто в цьому залі розуміє, з якими зусиллями спортсмен отримує результат. Це підсумок шаленої титанічної праці, який потребує внутрішнього тонусу та зовнішньої підтримки – батьків, друзів, рідних. Ми, як українська аграрна компанія, яка дбає про сімейні цінності, як ніхто знаємо про важливість підтримки один одного. Тому у якості такої підтримки на шляху до нових перемог – компанія «Ukravit» дарує сертифікат на 50 тис грн. І ми сподіваємося, що український гімн буде грати все частіше на міжнародних змаганнях!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account