На Городищині стан якості дорожніх робіт – на особистому контролі голови райдержадміністрації

На Городищині стан якості дорожніх робіт – на особистому контролі голови райдержадміністрації

Беззаперечним є той факт, що обсяги ремонтних робіт на автодорогах Городищенського району у поточному році, в рази перевершують обсяги минулих років і особливо тих, що здійснюються у вигляді поточного середнього чи капітального ремонтів. Так у липні 2020 року підходить до завершення перша черга поточного середнього ремонту автодороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у межах Городищенського району. З метою особистого контролю голови райдержадміністрації за станом та якістю ремонтних робіт скликано чергову виробничу нараду. З виїздом на місце голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов, представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядної організації ТОВ «Ростдорстрой» ознайомились із ходом робіт, виробничими та іншими питаннями, а також найближчими планами.

Наразі підрядна організація в основному завершила роботи з безпосередньо укладання асфальту у проїжджу частину, в той же час будівельникам належить обладнати дорогу іншими елементами та спорудами, а саме автобусними зупинками, встановивши при цьому павільйони для пасажирів, вбиральні та засоби стаціонарного штучного освітлення, влаштувати зупинкові та посадкові майданчики, тротуари та пішохідні доріжки на підходах і т. ін..

Наступним етапом робіт буде нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків та, де це потрібно, огороджень і т. ін.

За підсумками наради Ігор Ладнов визначив напрямки посиленої уваги до виконання дорожніх робіт та дав відповідні доручення фахівцям райдержадміністрації та контролюючим підрозділам.

У розпалі сьогодні і ремонтні роботи на автодорогах місцевого значення.

Райдержадміністрація

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account