На Росії заборонено експортувати нафту в Україну

На Росії заборонено експортувати нафту в Україну

П’ять років ми не знали проблем з бензином та дизпаливом. Але тепер автомобілістів чекають скрутні часи. Чекаємо на дефіцит пального та зростання цін. Сьогодні набула чинності постанова уряду Росії про заборону на експорт в Україну нафти та нафтопродуктів. Вивіз товар здійснюється виключно на підставі дозволів, які видаються Міністерством економічного розвитку Російської Федерації. Про це повідомляється в постанові уряду Росії № 460-25: “Встановити, що з 1 червня 2019 р вивезення з Російської Федерації на територію України товарів за переліком згідно з додатком № 3 здійснюється виключно на підставі дозволів, що видаються
Міністерством економічного розвитку Російської Федерації “.

Згідно з текстом постанови, до переліку продуктів, заборонених до ввезення на територію України, входять нафту або нафтопродукти сирі, отримані з бітумінозних порід, етилен, пропилен, бутилен і бутадієн, вазелін нафтовий; парафін, віск нафтовий мікрокристалічний, м’який віск та інші.

Також під заборону на ввезення потрапили кокс нафтовий, бітум нафтовий та інші залишки від переробки нафти або нафтопродуктів, отриманих з бітумінозних порід, а також суміші бітумні на основі природного асфальту або природного бітуму, нафтового бітуму, мінеральних смол або пеку мінеральних смол (наприклад, бітумні мастики, асфальтові суміші для дорожнього покриття).

Новий секретар РНБО Олександр Данилюк (ключовий представник команди Зе) не виключає, що заборона Росії на поставки в Україну дизельного палива, нафти і масел може створити проблеми в Україні. Таку думку він висловив на брифінгу, трансляцію якого вів канал “112 Україна”.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account